LG-G4-Beat_Range-shot-1-1024x683

 

LG jest wyjątkową firmą. Jest to piąty najpopularniejszy producent pod kątem sprzedaży smartfonów, a jako jeden z niewielu nie skupia się głównie na topowych modelach jak to robi chociażby Sony i HTC. W takim razie Koreańczycy starają się nadrobić zaległości w najwyższej lidze.

 

O tym, że G4 doczeka się kilku odmian wiedzieliśmy od dawna. Już kilka słabszych modeli poznaliśmy, ale od niemalże początku roku krążą pogłoski o ulepszonej odmianie, która miałaby stawić czoła chociażby Galaxy Note 5 jak i iPhone’owi 6S Plus. Według plotek ten smartfon miałby nazywać się G4 Pro i producent oficjalnie potwierdził, że w tym roku ujrzymy model określany jako „premium” z wieloma zaawansowanymi funkcjami i przede wszystkim dużym wyświetlaczem. Jakby nie patrzeć, ten opis doskonale pasuje do wspomnianej odmiany flagowego smartfonu LG. Jednak Koreańczycy już kiedyś próbowali swoich sił w tej lidze i mimo że te modele były ciekawe to szczerze mówiąc konkurencja była lepsza – również ta z Państwa Środka.

 

W takim razie czekamy na G4 Pro. Póki co informacji na jego temat jest niewiele, więc albo LG doskonale sobie radzi z wyciekami informacji albo jeszcze trochę przyjdzie nam poczekać na jego premierę. Mimo wszystko liczycie, że Koreańczycy podbiorą klientów swojemu rodzimemu konkurentowi w postaci Samsunga?

 

 

źródło: etnews

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.