Samsung Galaxy S3 to jeden z najbardziej wyczekiwanych smartfonów tego roku. Niewątpliwie powodem tego jest aura tajemniczości, dodatkowo nakręcana pojawianiem się drobnych przecieków. Nadal nie mamy oficjalnej informacji na temat specyfikacji sprzętowej i wszystko, na czym możemy się opierać to plotki lub przecieki udostępnione przez zagraniczne serwisy.

Na szczęście wraz ze zbliżającą się premierą urządzenia (która prawdopodobnie odbędzie się 3-go maja w Londynie) pojawiają się coraz bardziej rzetelne informacje. Parę dni temu niemiecki oddział Amazon uruchomił przedsprzedaż Galaxy S III. Smartfon ma kosztować 599 euro, posiadać ekran Super AMOLED o przekątnej 4,7 cala, 12 megapikselowy aparat oraz 16 GB pamięci (z możliwością rozszerzenia do 32 GB). Niestety Amazon nie dodał żadnej fotografii, przez co wygląd urządzenia pozostaje tajemnicą.

źródło: amazon.de
Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Cezary Zapała

W redakcji pracowałem od stycznia 2012 do maja 2013 roku. Wcześniej zaś pisałem do e-zinu ActionMag Komputery. Aktualnie jestem właścicielem agencji kreatywnej Media Machine. Wolny czas, którego niestety mam coraz mniej poświęcam na zgłębianie informacji z takich dziedzin jak prawo, webmastering, trendy w Sieci, marketing oraz inwestycje budowlane.