Samsung Galaxy S III – kolejne informacje

Newsy

Samsung Galaxy S3 to jeden z najbardziej wyczekiwanych smartfonów tego roku. Niewątpliwie powodem tego jest aura tajemniczości, dodatkowo nakręcana pojawianiem się drobnych przecieków. Nadal nie mamy oficjalnej informacji na temat specyfikacji sprzętowej i wszystko, na czym możemy się opierać to plotki lub przecieki udostępnione przez zagraniczne serwisy.

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Na szczęście wraz ze zbliżającą się premierą urządzenia (która prawdopodobnie odbędzie się 3-go maja w Londynie) pojawiają się coraz bardziej rzetelne informacje. Parę dni temu niemiecki oddział Amazon uruchomił przedsprzedaż Galaxy S III. Smartfon ma kosztować 599 euro, posiadać ekran Super AMOLED o przekątnej 4,7 cala, 12 megapikselowy aparat oraz 16 GB pamięci (z możliwością rozszerzenia do 32 GB). Niestety Amazon nie dodał żadnej fotografii, przez co wygląd urządzenia pozostaje tajemnicą.

źródło: amazon.de


Media Machine. Wolny czas, którego niestety mam coraz mniej poświęcam na zgłębianie informacji z takich dziedzin jak prawo, webmastering, trendy w Sieci, marketing oraz inwestycje budowlane.

Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x