Pierwszy smartfon z procesorem Intela jeszcze w tym tygodniu

Newsy

 

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Dla wielu z was, którzy wyczekiwali smartfonów z procesorami Intela nadeszła długo wyczekiwana chwila. W tym tygodniu pojawić się ma pierwszy telefon napędzany przez procesory z serii Atom. Informacja jest pewna, ponieważ ujawnił ją sam CEO Intela – Paul Otellini.

Niestety nie wiadomo dokładnie o jaki model chodzi. Najprawdopodobniej jednak nie będzie to urządzenie wyprodukowane przez Motorolę. Według zagranicznych serwisów w grę wchodzą trzy modele smartfonów: Lenovo K800 (co jest najbardziej prawdopodobne), Orange Santa Clara oraz Lava Xolo X900. Każde ze wspomnianych urządzeń ma posiadać procesor Atom Z2460 taktowany częstotliwością 1.6 GHz.

Jak myślicie, czy Qualcomm, Texas Instruments, czy Nvidia mogą czuć się zagrożone ze strony Intela?

Źródło: talkandroid

 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x