Specyfikacja Motoroli Moto X Sport oraz Moto G in plus. Pozostaje kwestia ceny, czy będzie hit?

1 minuta czytania
Komentarze
shells-moto-g-story-suit-your-self-mobile

Motorola trafiła w dziesiątkę. Wraz z wypuszczeniem budżetowego, ale świetnie wykonanego modelu Moto G oraz mocniejszego, dla bardziej wymagających użytkowników Moto X zdobyła swoje miejsce na rynku i uznanie wśród użytkowników. Wielu z nich pewnie czeka na nowe wersje swoich smartfonów. Już teraz mogą się o nich co nieco dowiedzieć.

Do Sieci trafiły zdjęcia, na których widać nadchodzące produkty Motoroli. Możemy się z nich dowiedzieć kilku pożytecznych informacji. Zacznijmy od słabszego modelu, czyli Moto G. Będzie to już trzecia generacja tego smartfona, warto więc się przekonać czy warto zmienić obecnie posiadany model. Wielkość wyświetlacza pozostanie niezmienna względem wersji z drugiej generacji, czyli znów dostaniemy 5 calowy ekran, prawdopodobnie 720p.

moto g

W kwestii mocy zdecydowana się postawić na czterordzeniowy procesor taktowany zegarem 1,4 GHz. Nie określono jednak dokładnej jednostki. Można jedynie przypuszczać, że będzie to Snapdragon 410 – ostatnio chętnie wykorzystywany. Tylny aparat będzie się cechować matrycą wielkości 13 megapikseli, zaś kamerka umieszczona na froncie otrzymała 5 megapikseli.

moto x

Przechodząc teraz do Moto X, widzimy już zmianę nazwy. Tym razem jest to Moto X Sport z 5,2 calowym wyświetlaczem, czterordzeniowym procesorem taktowanym zegarem 1,5 GHz, 16 megapikselowym aparatem głównym oraz 5 megapikselową kamerką znajdująca się na froncie.

Modele w pełnej krasie być może poznamy już w przyszłym miesiącu, więc zainteresowanym pozostaje trzymać kciuki, by jak najbardziej skrócić swoje oczekiwanie w niepewności. Jeśli cena tych urządzeń będzie prezentować się podobnie jak specyfikacje to myślę, że Motorola może liczyć na niezłą sprzedaż.

źródło: GSM Arena

Motyw