machinarium-wallpaper-cover-1920x1200

 
Jeszcze poprzednia obniżka się nie zakończyła, a już jesteśmy świadkami kolejnej. Możemy teraz nabyć w niższej cenie aż dziewięć nowych tytułów w sam raz na wakacyjne popołudnia. Pierwszym z nich jest przygodówka Lifeline, gdzie każda decyzja ma swoją cenę. Następnie, czeka na Was Oddworld: Stranger’s Wrath, czyli wspaniała, rozbudowana produkcja będąca dla wielu kultową grą.

Nie przegap
Bsafer.pl – chroń i kontroluj swoje dane osobowe, zanim będzie za późno
bsafer.pl
Ochrona danych osobowych to poniekąd problem, który jeszcze nie pojawił się w świadomości zbyt wielu osób. Głośno zrobiło się o nim dopiero w momencie, gdy Unia Europejska wprowadziła RODO (Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych). Jednak głośno było tylko dlatego, że trzeba było się dostosować i miało to wydźwięk nie tak pozytywny, jak oczekiwaliby tego sami […]

 
Kolejne tytuły to przygodówka „W trybach tajemnic” oraz dwie zręcznościówki z serii „Sparkle”. Prawdziwą gratką jest „Machinarium”, czyli prawdziwy klasyk. Dla fanów strategii też znalazła się ciekawa propozycja w postaci gry Civilization Revolution 2. Na końcu czeka Warhammer 40k: Carnage oraz Vion Icon Pack. Miłej zabawy!

 

 

Oddworld-Strangers-Wrath-Copertina-710x399
Dawid Przewoźnik