vivo bilety Euro 2020

Bilety na Euro 2020 od vivo, czyli szybka piłka od Jerzego Dudka i zobaczysz mecze na żywo

Bartosz Szczygielski Bartosz Szczygielski Newsy

Bilety na Euro 2020 mogą trafić w ręce kilku szczęśliwców, którzy wezmą udział w konkursie organizowanym przez vivo. Warto tutaj przypomnieć, że jeden ze smartfonów producenta, a konkretnie model vivo X60 Pro, jest oficjalnym urządzeniem mistrzostw. Jednak nie trzeba go posiadać, by wziąć udział w konkursie i powalczyć o bilety na Euro 2020. Trzeba jednak posiadać konto na Instagramie.

Bilety na Euro 2020 od vivo – ciekawy konkurs

Zaledwie wczoraj vivo oficjalnie poinformowało o tym, że do Polski zmierzają nowe modele smartfonów, a teraz oferuje dodatkowo ciekawy konkurs. Zasady są banalnie proste. Wystarczy wejść na Instagram i pod tym postem odpowiedzieć na pytanie konkursowe. To do trudnych też nie należy, ale warto wykazać się kreatywnością. Trzeba odpowiedzieć na pytanie – Co oznacza dla Ciebie piłka nożna?

#PerfectShot to hasło, którym kieruje się vivo umożliwiając użytkownikom robienie doskonałych zdjęć dokumentujących niezapomniane chwile – a podczas EURO2020 będzie ich wiele. vivo oferuje fanom możliwość przeżycia ich wszystkich razem z bliską osobą na stadionie! Świętując europejską premierę modelu X60 Pro – oficjalnego smartfona EURO2020 – vivo rozdaje Złote Bilety, czyli bilety na mecze drużyny narodowej! Aby wygrać Złoty Bilet vivo wystarczy odpowiedzieć na pytanie: „Co oznacza dla Ciebie piłka nożna?” Do konkursu zapraszają: legendarny polski bramkarz Jerzy Dudek i gwiazda tricków piłkarskich Aguśka. Razem zachęcamy do podzielenia się swoją opinią i zawalczenia o bilety. Oddając głos kibicom, vivo stworzy największą i najlepszą definicję piłki nożnej.

Zobacz też:

Zobacz też: Które smartfony mogą liczyć teraz na Android 12?

Warto wziąć udział i zawalczyć o bilety na Euro 2020, bo może się okazać, że obejrzy się mecze naszej reprezentacji na żywo. A tutaj przeczytacie więcej o nowych modelach vivo w Polsce – vivo X60 Pro 5G oraz vivo Y72 5G i Y52 5G.

Źródło: vivo informacja prasowa

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy