bg-info

 
Oto kolejna promocja trwająca jedynie przez kilka dni. Macie okazję pobrać kilka wartych uwagi gier i aplikacji, które są teraz dostępne w dużo niższych cenach. Na początek produkcja dla fanów sportu, a w szczególności hokeja, czyli NHL 2K. Gra kosztuje teraz jedynie niecałe 14 złotych, czyli ponad połowę mniej niż wcześniej.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

 
Kolejna propozycja to WWE 2K, czyli gra w sam raz dla miłośników wrestlingu przeceniona o kilka złotych. Najciekawszy tytuł w całej stawce to XCOM: Enemy Within, który kupimy za ponad 22 zł. Wśród aplikacji znalazła się klawiatura Minuum, FOTONICA oraz Super Backup Pro. Życzymy miłego grania przez cały weekend!

 

 

wwe2k-header

Źródło: Sklep Play
Dawid Przewoźnik