ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
PS Plus październik oferta

Gry z PlayStation Plus na maj już dostępne do pobrania

Autor: Kacper Kościański Kategoria: Newsy

PlayStation Plus to bardzo popularna subskrypcja od Sony, która jest dostępna na wybranych konsolach z rodziny PlayStation. Jej posiadanie gwarantuje graczom m.in. możliwość zabawy w trybach wieloosobowych, co najmniej dwie darmowe gry każdego miesiąca oraz ekskluzywne rabaty na zakupy w PlayStation Store. Oferta PS Plus na maj 2021 jest już znana od kilku dni, jednak dzisiaj wszystkie wchodzące w jej skład produkcje można już pobierać. Wiele osób z pewnością się ucieszy.

PlayStation Plus na maj 2021 – gry można już sciągać

W ostatnim czasie oferta PlayStation Plus naprawdę pozytywnie zaskakuje, co widać m.in. po wielu komentarzach w social mediach czy na forach. Nie da się ukryć, że propozycje PS Plus na maj również wyglądają bardzo ciekawie, choć oczywiście bywały równie dobre miesiące lub nawet jeszcze lepsze. Bez zbędnego przedłużania, w maju tego roku abonenci mogą odebrać całkowicie bezpłatnie następujące gry:

  1. Battlefield V – PlayStation 4 / PlayStation 5
  2. Stranded Deep – PlayStation 4 / PlayStation 5
  3. Wreckfest: Drive Hard. Die Last. – PlayStation 5

Wszystkie wymienione wyżej tytuły można już pobierać na swoje konsole – oferta obowiązuje do 1 czerwca. Nowe gry w ramach PlayStation Plus od zawsze są udostępniane w pierwszy wtorek miesiąca, więc nic dziwnego, że Sony nie zdecydowało się zmienić tego zwyczaju. Co tu dużo mówić – po prostu nie miałoby to większego sensu. Tymczasem koniecznie dajcie znać w komentarzach poniżej, co sądzicie o majowej ofercie PlayStation Plus! Instalujecie już któryś z tytułów, czy to nie wasze klimaty?

Źródło: PlayStation Polska

Sprawdź najnowsze wpisy