ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
PS Plus maj 2021

PS Plus na maj 2021 – darmowe produkcje na konsole PS5 i PS4 dla abonentów

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Gry

Oferta PS Plus na maj 2021 została dziś przedstawiona przez Sony. Posiadacze konsol PlayStation 4 oraz PlayStation 5 będą mogli pobierać lub przypisywać nowe gry do swoich bibliotek na początku maja. Sony postanowiło dodać do usługi kilka ciekawych produkcji, które mogą zaostrzyć apetyt miłośnikom strzelanek FPP. O ile oczywiście jeszcze nie mają jednej z tych produkcji u siebie na konsoli.

PS Plus na maj 2021 – lista gier

Tym razem Sony także postawiło na spory tytuł AAA, który jednak przez fanów może być już dawno ograny. Mowa o konkurencji dla serii Call of Duty, czyli Battlefield. Subskrybenci PlayStation Plus będą mogli zagrać w piątą odsłonę produkcji. Wiadomo, że powstaje już szósta część, więc obecność w majowym PS Plus Battlefield 5 nie jest niczym zaskakującym. To też dobra okazja, by przypomnieć sobie grę, jeżeli ją posiadamy i wrócić do trybu multiplayer. Kiedy gra trafi do PS Plus na serwerach może zrobić się tłoczno. Oto pełna lista produkcji, które zagoszczą w PS Plus w maju 2021 roku.

  • Battlefield 5
  • Stranded Deep
  • Wreckfest (debiut wersji na PlayStation 5)

Zobacz też: Ile konsol PlayStation 5 trafiło do sprzedaży od momentu premiery urządzenia?

Stranded Deep to zeszłoroczna produkcja, która pozwoli odpowiedzieć graczom na bardzo ważne pytanie. Co byście zrobili, gdybyście wylądowali na bezludnej wyspie. Teraz będzie to można sprawdzić, ponieważ o tym właśnie opowiada Stranded Deep. Tytuł może być całkiem przyjemną odskocznią od rzeczywistości i da się przy nim spędzić ładnych parę godzin. Ostatnim z tytułów, który pojawi się w PS Plus w maju będzie Wreckfest. To już odrobinę starsza produkcja, ponieważ z 2019 roku i pierwotnie pojawiła się na PlayStation 4. W PS Plus będzie jej debiut, ale tylko na konsole PlayStation 5. I ma to być odświeżona wersja i przystosowana do konsol nowej generacji. I co sądzicie o takim zestawie?

Źródło: PlayStation

Sprawdź najnowsze wpisy