LG G4 kontra FAMAS, jak smartfon wyszedł z tego pojedynku?

Newsy

maxresdefault

 
Kanał FullMag znany jest między innymi z bardzo spektakularnych i interesujących prób wytrzymałości smartfonów. Twórcy bez ogródek niszczą urządzenia za pomocą różnych wymyślnych i często rzadko spotykanych broni palnych.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

 
Wczoraj pojawił się filmik, który przedstawia bezpośrednie starcie najnowszego flagowca od LG z francuskim karabinem szturmowym. FAMAS to broń obecnie rzadko spotykana w Stanach Zjednoczonych, używana jest jedynie w armii Francji czy Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

 
Poniżej możecie zobaczyć filmik, gdzie jak zwykle w zwolnionym tempie widzimy moment kontaktu pocisku ze smartfonem. G4 zostaje doszczętnie zniszczony i zmieciony z powierzchni ziemi, ale można było się tego spodziewać. Co myślicie o takich konfrontacjach, są czymś więcej niż tylko widowiskowymi akcjami?

 

 

Źródło: youtube


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x