Chcesz odświeżyć swoje urządzenie? dbrand oferuje nam 24-godzinną promocję!

Newsy

dbrand-840x560

 
W gąszczu podobnych, ciemnych i jednolitych brył można się czasem pogubić i nic dziwnego, że coraz więcej osób szuka czegoś unikatowego dla swojego smartfona. Czasem warto odświeżyć wygląd swojego urządzenia i nawet niewielki nakład pracy i kosztów może nam przynieść niesamowite efekty.

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

 
dbrand to jedna z firm oferująca skórki do bardzo wielu modeli różnorakich urządzeń. Znajdziemy tu nie tylko akcesoria do popularnych smartfonów, ale także do tabletów czy konsol.

 
W sklepie pojawiły się nowe, bambusowe motywy, które wyglądają doskonale i czyni je to znakomitym wyborem dla dbających o wygląd urządzenia. Dodatkowo, trwa właśnie promocja i ceny wszystkich produktów obniżone są o 25%. To szansa, z której żal nie skorzystać zważając na znakomitą jakość oferowanych  skórek. Link do sklepu znajdziecie tutaj.

 

Źródło: dbrand


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x