Zdjęcia Meizu m2 sugerują datę prezentacji urządzenia oraz pokazują użyte materiały

1 minuta czytania
Komentarze
Meizu-M2-Note

Wszystko wskazuje na to, że Meizu m1 już wkrótce doczeka się swojego następcy. Pojawiły się nowe przecieki, które potwierdzają, że prace nad Meizu m2 idą pełną parą. Przypuszczalny wniosek jest taki, że prezentacji urządzenia możemy doczekać się już w tym miesiącu. Tymczasem przyjrzyjmy się mu bliżej na zdjęciach.

Fotografie nie zdradzają wszystkich szczegółów nadchodzącego wielkimi krokami smartfona, ale mówią o użytych materiałach. Do produkcji Meizu m2 użyto prawdopodobnie tego samego, świecącego się plastiku, który wykorzystano przy tworzeniu wcześniejszego modelu. Widzimy również, że aparat będzie doświetlany pojedynczą diodą LED. Nie znalazło się niestety miejsce dla skanera linii papilarnych.

Rear-cover-of-the-Meizu-m2-leaks

Jeśli chodzi o specyfikację techniczną, źródła mówią o 4,6 calowym wyświetlaczu (co jest krokiem wstecz względem 5 calowego poprzednika) o rozdzielczości 1920x1080p (co jest krokiem naprzód, gdyż Meizu m1 cechuje się rozdzielczością HD). Pod klapką znajdziemy 8-rdzeniowy, 64-bitowy układ MediaTek MT6753 taktowany zegarem 1,5GHz, działający pod wsparciem układu graficznego Mali-T720 oraz 2 GB pamięci RAM.

Użytkownik dostanie do dyspozycji 32 GB pamięci wewnętrznej. Meizu m2 ponadto obsłuży sieci LTE,  a wyciągając go z pudełka będzie już działał na Androidzie Lollipop w wersji 5.1 z nakładką producenta Flyme OS.

Rear-cover-of-the-Meizu-m2-leaks 2

Już niedługo, bo 30 czerwca ma nastąpić prezentacja urządzeń ze stajni Meizu. Najpewniej zobaczymy wtedy Meizu MX5, który jest flagowym modelem, jednak postęp produkcji, jaki wskazują fotografie sugeruje, że nie powinno zabraknąć ogłoszenia Meizu m2.

źródło: GSM Arena

Motyw