MWC 2012 – Samsung Galaxy Beam w akcji

Newsy


Pierwsze prototypy pico projektorów pojawiły się już kilka lat temu, jednak dopiero na Mobile World Congress 2012 zaprezentowano wyposażony w to rozwiązanie smartfon przeznaczony dla szerszego grona odbiorców. Oczywiście jest to Samsung Beam, świetne urządzenie oferujące nową technologię w otoczeniu  całkiem rozsądnych podzespołów. Wraz z ekranem SAMOLED i dwurdzeniowym procesorem otrzymujemy mini projektor potrafiący wyświetlać obraz o przekątnej do 50 cali bez utraty jakości, maksymalnie do 70 cali.

Mieliśmy okazję obcować z tym urządzeniem przez krótką chwilę i byliśmy pod dużym wrażeniem. Obraz rzucany na ścianę oczywiście nie jest najlepszej jakości, ale bądźmy realistami- to nie jest profesjonalny projektor. Jednakże nasze oczekiwania przerósł i wierzymy, że jest godnym polecenia urządzeniem dla fanów filmów i seriali, ale też osób potrzebujących lekkiego i wygodnego urządzenia do prezentacji biznesowych. Ciekawi jesteśmy jak Wam się podoba, piszcie w komentarzach.

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

{youtube}reO23LrcEDY{/youtube}

 
 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x