Samsung Internet 17 Beta

Samsung Internet 14.0 beta wprowadza ulepszenia prywatności i bezpieczeństwa

Mateusz Nowak Mateusz Nowak Newsy

Udostępnienie przeglądarki Samsung Internet w wersji 14.0 beta stało się faktem. Nowa odsłona programu wprowadza ulepszania związane z prywatnością i bezpieczeństwem, a także daje kolejne funkcje dla użytkowników urządzeń składanych. Nie zabrakło również innowacji w interfejsie użytkownika.

Jakie zmiany wprowadza Samsung Internet 14.0 Beta?

Oto lista zmian, które przynosi najnowsza aktualizacja:

  • Ulepszona funkcja Inteligentnego Zapobiegania Śledzeniu, która wykrywa próbę śledzenia użytkownika przez witrynę i zatrzymuje ten proces.
  • Nowy panel sterowania Prywatność i Bezpieczeństwo pozwalający w łatwy sposób monitorować i kontrolować ustawienia związane z prywatnością. Panel pozwala też na podgląd statystyk dziennych, m.in. liczby zablokowanych wyskakujących okienek i elementów śledzących.
  • Zwiększenie intuicyjności trybu Flex na składanych urządzeniach. Włączy się on automatycznie podczas odtwarzania wideo na pełnym ekranie, bez konieczności korzystania z Asystenta wideo.
  • Funkcja App Pair pozwalająca na uruchomienie wielu okien przeglądarki jednocześnie i wyświetlenie ich w tym samym czasie na podzielonym ekranie.
  • Możliwość zmiany czcionki na ulubioną lub taką, która ułatwia czytanie. Można ustawić wyświetlanie w witrynach czcionki używanej w smartfonie. Jak tego dokonać? Należy w menu ustawień Samsung Internet wprowadzić „Labs” i włączyć opcję „Użyj czcionek na stronie www” – wyjaśnia Samsung.
  • Bezpośrednie pisanie na tabletach z serii Galaxy Tab S7. Można wpisywać tekst za pomocą rysika S Pen w pasku wyszukiwania oraz w każdym polu witryny. Nasze pismo zostanie automatycznie przekształcone w tekst cyfrowy.
  • Udoskonalony tryb czytania umożliwiający zmianę stron z dużą ilością tekstu.
  • Rozszerzenie tłumaczenia maszynowego do 18 języków.

Czytaj także: LG dokonuje wielkich inwestycji w USA – nie chodzi jednak ani o RTV/AGD, ani o smartfony

Samsung Internet 14.0 zostanie oficjalnie wprowadzony w kwietniu. Obecni użytkownicy przeglądarki dostaną powiadomienie o dostępności nowej wersji. Najnowszą wersję Samsung Internet można pobrać również ze sklepów Google Play i Galaxy Store.

źródło: informacja prasowa

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy