LG prezentuje serię Optimus L, czyli design ponad osiągami

1 minuta czytania
Komentarze

Sporo pisaliśmy już o tym, co LG ma zamiar przedstawić na targach MWC. Był Optimus Vu z ogromnym wyświetlaczem mający być modelem z tej samej półki co Samsung Galaxy Note. Było też wiadomo na temat potężnego czterordzeniowa 4X HD.

Producent przygotował jednak coś jeszcze, dla ludzi przekładających styl ponad osiągi. W grono serii L wychodzącej z takiego właśnie założenia wchodzą 3 smartfony: Optimus L3, Optimus L5 oraz Optimus L7, o których informowaliśmy niedawno. Jak łatwo się domyślić, im wyższa liczba, tym lepsze możliwości i jakość zastosowanych podzespołów.

Zaczynając od L3: 3.2” wyświetlacz, procesor 800MHz a wszystko to oparte na Androidzie 2.3. L5 oraz L7 mają pracować na Androidzie Ice Cream Sandwich oraz dysponować kolejno 4.0” i 4.3” calowym ekranem. L5 ma pracować na procesorze taktowanym tym samym zegarem co L3, natomiast L7 ma mieć  procesor  1GHz.

Na zdjęciach możemy zobaczyć Optimusa L7. Ma on być tańszą alternatywą dla 4X HD z Androidem 4.0 na pokładzie. Osobiście nie przypadł mi on do gustu. A co Wy sądzicie o nowej, stylistycznej linii LG?

Źródło:
phandroid.com

Motyw