ZTE Nubia X8 to całkiem cienki smartfon z potężną baterią

2 minuty czytania
Komentarze
nubia x8 1

Chiński rynek pełen jest mocnych graczy, jeśli chodzi o telefony komórkowe. Tym razem mamy dla Was informacje o nadchodzącym smartfonie ze stajni ZTE. Nubia X8 może w końcu zaspokoić oczekiwania tych, którzy szukają dużych ekranów oraz wystarczająco mocnej baterii. I cienkich ramek.

Co tym razem przygotowała dla nas jedna z największych chińskich firm telekomunikacyjnych? ZTE Nubia X8 to smartfon wyposażony w 5,5-6 calowy ekran o rozdzielczości 2560×1440 pikseli. Przeciek nie mówi nic o zastosowanym procesorze, ale zamiast tego pojawiła się informacja mówiąca o 4 GB pamięci RAM i dwóch opcjach pamięci wewnętrznej: 32 oraz 64 GB. Ze zdjęć jesteśmy w stanie wysnuć wniosek o obecności skanera linii papilarnych umieszczonego pod tylnym aparatem.

Jednak co warte zaznaczenia to pojemność akumulatora wynosząca aż 5120mAh. Fani ostrego wykorzystywania swoich sprzętów do gier bądź filmów będą więc z pewnością usatysfakcjonowani czasem działania. Niestety taka pojemność niesie za sobą również pewne minusy. Jest nim wzrost wagi, bowiem ZTE Nubia X8 waży aż 201g. Na szczęście nie można tutaj mówić o przesadnej grubości, gdyż wynosi ona niecałe 8mm, a będąc dokładnym 7,9mm.

nubia x8 2

W urządzeniu znajdziemy Androida w wersji 5.0. ZTE Nubia X8 obsłuży oczywiście sieć LTE. Na ten czas brak szczegółowych informacji mówiących chociażby o cenie lub przybliżających datę premiery. Za to możemy być pewni dwóch wersji kolorystycznych: czarnej oraz złotej.

Mimo iż ten przeciek nie był obfity w informacje to na podstawie tego, co wiemy będziemy mieć do czynienia z telefonem z wyższej półki. Sporej wielkości ekran, 4 GB pamięci RAM i mocna bateria staną się ciekawą propozycją dla graczy bądź fanów seriali. A Wy, do której grupy się zaliczacie?

źródło: Phone Arena

Motyw