Xiaomi Redmi Note 2 w metalowej obudowie. Ktoś chce?

1 minuta czytania
Komentarze
redmi note 2 1

Xiaomi Redmi Note w zeszłym roku rozchodził się jak ciepłe bułeczki. Phablet ze średniej półki zawładnął rynkiem nie tylko ze względu na specyfikację techniczną (m.in. 5,5 calowy ekran HD oraz ośmiordzeniowy procesor), ale przede wszystkim ze względu na cenę. Nic więc dziwnego, że słyszymy plotki o jego następcy, a nawet możemy obejrzeć pierwsze zdjęcia.

Przypuszczalnie jesteśmy coraz bliżej oficjalnego zaprezentowania Redmi Note 2 przez Xiaomi. Fotografie jakie wyciekły do Sieci prezentują smartfona w metalowej obudowie, co jest świetną wiadomością zważywszy na fakt, że ceny telefonów chińskiego producenta są naprawdę atrakcyjne. Redmi Note 2 prezentuje się niezwykle schludnie i osobiście przypomina mi wzornictwo HTC. Mówiąc krótko: wygląda świetnie.

redmi note 2 2

Jakiej specyfikacji możemy się spodziewać? Pod metalową obudową może spocząć Snapdragon 615 wspierany przez 2 GB pamięci RAM. Jeśli chodzi o aparaty, tylni ma oferować matrycę wielkości 13 Mpix, przedni zaś 5 Mpix. Jednakże Xiaomi lubi zaskakiwać, więc warto poczekać na oficjalne informacje.

redmi note 2 3

Jak myślicie, jest na co czekać? Czy następca Xiaomi Redmi Note ma szansę pobić rekord sprzedaży swojego poprzednika?

źródło: Phone Arena

Motyw