LG wychodzi przed szereg – Android 5.1.1 Lollipop już dostępny

Newsy

lg g flex 2 lollipop

 

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Minęło ledwie kilka tygodni od przedstawienia światu Androida 5.1.1 Lollipop przez Google toteż spodziewamy się, że – oprócz Nexusów – wszystkie smartfony i tablety otrzymają ten system dopiero za kolejne kilka do kilkunastu tygodni. Oczywiście zdarzają się wyjątki i właśnie takim wyjątkiem jest dzisiejsza aktualizacja od LG.

 

Koreańczycy postanowili nie zwelakć z wydaniem najnowszej, znaczącej wersji systemu Android Lollipop. Edycja oznaczona numerem 5.1.1 wprowadza szereg pomniejszych poprawek, która w ogólnym rozrachunku pozbywa się wszelkich problemów wieku dziecięcego takich jak: problemy z zarządzaniem pamięcią tymczasową czy też słabą optymalizacją zużycia energii. Oczywiście nie mogło zabraknąć także zwiększenia wydajności. Szczęśliwcy, którzy niedługo zapewne na całym świecie będą mogli ujrzeć komunikat o aktualizacji do Androida 5.1.1 Lollipop są posiadacze topowego smartfonu LG jakim jest G Flex 2. Koreańczycy, jak widać, mieli wystarczającą ilość czasu, aby zaimplementować swoje dodatki i odpowiednio wszystko zoptymalizować.

 

Oczywiście pierwszym krajem, który otrzymał najnowszą wersję systemu Android jest rodzimy kraj LG, a więc Korea Południowa. Niemniej jednak w najbliższym czasie powinna ona pojawić się także w innych państwach. Uważacie, że to zaskoczenie czy jednorazowy „sukces” Koreańczyków?

 

 

źródło: GSMArena.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x