LG wychodzi przed szereg – Android 5.1.1 Lollipop już dostępny

1 minuta czytania
Komentarze
lg g flex 2 lollipop

Minęło ledwie kilka tygodni od przedstawienia światu Androida 5.1.1 Lollipop przez Google toteż spodziewamy się, że – oprócz Nexusów – wszystkie smartfony i tablety otrzymają ten system dopiero za kolejne kilka do kilkunastu tygodni. Oczywiście zdarzają się wyjątki i właśnie takim wyjątkiem jest dzisiejsza aktualizacja od LG.

Koreańczycy postanowili nie zwelakć z wydaniem najnowszej, znaczącej wersji systemu Android Lollipop. Edycja oznaczona numerem 5.1.1 wprowadza szereg pomniejszych poprawek, która w ogólnym rozrachunku pozbywa się wszelkich problemów wieku dziecięcego takich jak: problemy z zarządzaniem pamięcią tymczasową czy też słabą optymalizacją zużycia energii. Oczywiście nie mogło zabraknąć także zwiększenia wydajności. Szczęśliwcy, którzy niedługo zapewne na całym świecie będą mogli ujrzeć komunikat o aktualizacji do Androida 5.1.1 Lollipop są posiadacze topowego smartfonu LG jakim jest G Flex 2. Koreańczycy, jak widać, mieli wystarczającą ilość czasu, aby zaimplementować swoje dodatki i odpowiednio wszystko zoptymalizować.

Oczywiście pierwszym krajem, który otrzymał najnowszą wersję systemu Android jest rodzimy kraj LG, a więc Korea Południowa. Niemniej jednak w najbliższym czasie powinna ona pojawić się także w innych państwach. Uważacie, że to zaskoczenie czy jednorazowy „sukces” Koreańczyków?

źródło: GSMArena.com

Motyw