T-Mobile rozdaje vouchery na smartfony – wartość każdego to 100 zł. Oczywiście nie starczy to na zakup nowego telefonu, ale obniży jego cenę. Podpowiadamy więc, co zrobić, żeby odebrać voucher i móc go wykorzystać.

Vouchery na smartfony od T-Mobile

W ramach cotygodniowej akcji Happy Fridays magentowy operator zaproponował swoim klientom vouchery na smartfony. Pozwalają one zaoszczędzić 100 zł w przypadku zakupu telefonu w abonamencie w T-Mobile przy podpisaniu nowej umowy.

Voucher można odebrać od jutra, 5 lutego do niedzieli 7 lutego. Można to zrobić w aplikacji Mój T-Mobile lub wysyłając bezpłatnego SMS-a o treści HF pod numer 80800. W odpowiedzi otrzymamy kod uprawniający do zniżki. Czas na jego wykorzystanie upływa 10 lutego. Voucher można wykorzystać w dowolnym kanale sprzedaży T-Mobile. Może to być więc sklep internetowy t-mobile.pl, stacjonarny salon operatora, autoryzowany punkt sprzedaży czy nawet infolinia. Każdy może skorzystać z promocji tylko jeden raz.

Czytaj także: [Promocje dnia] Samsung Galaxy M11, LG 29UM69G-B, Sony KD-55X7055 i więcej super okazji!

W ramach akcji Happy Fridays T-Mobile co tydzień proponuje inny bonus dla swoich klientów. Zazwyczaj są to pakiety internetu, darmowych minut lub SMS-ów do wykorzystania w określonym czasie. Tym razem magentowy operator zaproponował jednak vouchery na smartfony dla osób podpisujących nową umowę.

źródło: informacja prasowa

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Mateusz Nowak

Student dziennikarstwa i komunikacji społecznej, interesują go nowe technologie, a także kwestie społeczne i polityczne. W wolnym czasie czyta, słucha muzyki (głównie hip-hop) lub ćwiczy na siłowni.