Kolejne informacje o HTC Endeavor

1 minuta czytania
Komentarze

Niedawno w serwisie pojawiła się specyfikacja HTC Endeavor, czy też Supreme, częściowo potwierdzona, jednak, co do niektórych aspektów nie mieliśmy pewności. Jak się okazało światło dzienne ujrzały dzisiaj kolejne informacje dotyczące nowego flagowca od HTC.

Dla przypomnienia; smartfon ma być wyposażony w czterordzeniowy procesor Tegra 3, 4.7” ekran HD, 1 GB ramu, obsługę NFC, a całość pracować ma pod kontrolą Androida Ice Cream Sandwich z Sense 4.0.

Dodatkowo jest już pewne, że telefon będzie posiadał logo Beats na swojej obudowie, a co za tym idzie w pudełku znajdziemy również słuchawki tej marki. Niestety nie będzie on posiadał slotu na karty pamięci microSD, za to będzie korzystał z kart microSIM. Czterordzeniowy procesor znajdujący się w smartfonie tajwańskiego producenta to  nVidia Tegra AP33 1.5GHz/XMM6260. Na końcu została kwestia ekranu. Nie będzie on jednak wykonany w technologii OLED, jak wcześniej przypuszczano, a SLCD.

Nie jestem pewien czy te informacje spodobają się wszystkim (ja osobiście się trochę zawiodłem). Dają one jednak pewien zarys tego w jakim kierunku zmierza rozwój telefonów marki HTC z Androidem. Czy w dobry? To już ocenicie Wy sami, nabywając bądź też nie, jeden z najnowszych smartfonów tajwańskiego producenta.

Źródło: Modaco

Motyw