Nowa konsola przenośna ODROID na Androidzie!

Newsy

AndroidHandheld

 

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Android przechodzi ekspansję i można go spotkać na pokładzie coraz to różniejszych sprzętów począwszy od komórek, poprzez telewizory aż do netbooków. Ostatnio do tej listy dołączyła również konsola przenośna. ODROID, bo tak się ona nazywa będzie działała pod systemem Android.

 

Na urządzenie można już składać pre-ordery, natomiast premiera planowana jest na listopad. Cena urządzenia szacowana jest na 320$, a więc około 930zł. Należy dodać, że sercem urządzenia będzie 833MHz procesor Samsunga, 512MB RAMu oraz 3.2 calowy ekran pojemnościowy.

 

Konsola ma wbudowane Wi-Fi, Bluetooth i mini port HDMI, działać będzie na Androidzie 1.5, ma 2GB pamięci wewnętrznej przeznaczonej na system (!) i 8GB kartę SD dla danych użytkownika. Wersja konsumencka przenośnej konsolki jest przewidywana na grudzień w cenie 250$, czyli około 725zł.

 

Skomentuj na Polskim Forum Android


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x