huawei-logo-pl
Huawei m.in. za sprawą modelu Ascend P1 S bardzo korzystnie zaprezentował się podczas targów CES. Okazuje się, że w Barcelonie może być jeszcze ciekawiej, a to za sprawą pierwszego smartfona z serii Diamond i 10-calowego tabletu MediaPad.

Już kilka tygodni temu, dzięki Richardowi Yu, dowiedzieliśmy się, że w Huawei szykuje coś wyjątkowego na najbliższe targi Mobile World Congress. Wygląda na to, że pierwszym modelem z zapowiadanej linii Diamond będzie Ascend D1 Q. Zdaniem niektórych osób, symbole zawarte w nazwie tego urządzenia wskazują na pierwszy model z serii Diamond (D1), a litera „Q” ma oznaczać zastosowanie czterordzeniowego procesora (quad-core).

Huawei-MWC-2012-press-conference-Ascend-D1-Q-1

Jednak to nie jedyna nowość, jakiej możemy spodziewać się w trakcie targów w Barcelonie. Huawei najprawdopodobniej planuje również wprowadzić do sprzedaży nowy, 10-calowy model tabletu MediaPad. Do tej pory, w ofercie tego chińskiego producenta znajdował się niewielki, 7-calowy MediaPad z systemem Android.

Oficjalna prezentacja produktów tej firmy odbędzie się 26 lutego i zostanie ona poprowadzona przez Richarda Yu – to właśnie wtedy najprawdopodobniej poznamy dokładną specyfikację techniczną MediaPada 10 i pierwszego czterordzeniowego smartfona Huawei.

źródło: AndroidCommunity / UnwiredView

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Paweł Cebula