LG G4 w pełnym blasku – zdjęcia i szokująca specyfikacja bez tajemnic!

1 minuta czytania
Komentarze
LG G4 przeciek9

Za nieco ponad dwa tygodnie powinniśmy oficjalnie poznać najnowszy flagowy model z koncernu LG. Jednak jak to bywa w czasach plotek i różnych przecieków, już dzisiaj możemy Wam przedstawić G4 w pełnej krasie – od zdjęć po specyfikację.

Następca G3, jak możecie zobaczyć, będzie charakteryzował się tym, co Samsung postanowił wprowadzić razem z Galaxy Note 3, a więc skórzany tył urządzenia. O ile w najpopularniejszym phablecie świata jest to jedynie imitacja to bardzo możliwe, że wymienne pokrywy akumulatora będą obszyte materiałem zbliżonym do tego z Motoroli. Niemniej jednak to nie jedyne zaskoczenie w G4. Zobaczcie jego domniemaną specyfikację:

  • 5,5-calowy wyświetlacz QuadHD (Quantum);
  • układ Qualcomm Snapdragon 808;
  • 3 GB RAM;
  • aparaty: przód 8 MPx, tył 13 MPx (f/1.8);
  • akumulator o pojemności 3000 mAh;
  • Android 4.4.2 KitKat.

Oczywiście znanym nam już zaskoczeniem jest serce tego urządzenia. Nie ma Snapdragona 810, ale żeby nie było Lollipopa? To niejako zapala u nas czerwoną lampkę, że ten przeciek może być nieprawdziwy. Niemniej jednak trzeba zapamiętać taką możliwość, podobnie jak to, że główny aparat może mieć matrycę 16 MPx. Skoro dane techniczne nieco szokują i powodują, że niekoniecznie możemy im wierzyć to inaczej wygląda sprawa z grafikami prasowymi, które również trafiły do Sieci. Oto one:

Podoba Wam się nieco odmieniony design? Wspomniana na początku skóra ma być niejako opcją, ale z pewnością można powiedzieć, że LG nie idzie w moc obliczeniową, a zupełnie inne, nieco bardziej ekskluzywne, dodatki. Jednak czy uważacie, że G4 może zostać zaprezentowany i wprowadzony do sprzedaży z KitKatem?

źródło: Phone Arena

Motyw