Prezentacja Archos Phone Tablet

Newsy

Pamiętacie na pewno szpiegowskie zdjęcie przedstawiające wersję tabletu Archosa z modułem telefonu. Teraz już wiemy, że był to fragment prezentacji na której oficjalnie zaprezentowano Archos Phone Tablet. Smartphone posiada bardzo interesującą specyfikację. Znajdziemy tu między innymi procesor 1GHz ARM Cortex, 4.3′ calowy ekran o rozdzielczości 854 x 480, aparat o wysokiej rozdzielczości, a to wszystko w telefonie o grubości zaledwie 10mm. To jednak jeszcze nie wszystko! Nowy produkt Archosa będzie miał również tytanową obudowę oraz specjalną multimedialną nakładkę na Androida.
Poniżej znajduje się fragment prezentacji.

{youtube}CLkeYrmsLMM{/youtube}

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]
Archos Phone Tablet wierząc wcześniejszym doniesieniom pojawi się w sprzedaży już w lutym 2010 roku. Jego nieco większą wersję można zobaczyć tutaj:

Skomentuj na Największym Polskim Android Forum


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x