maxresdefault

 
Przez długi czas nie oglądaliśmy spektakularnych, wytrzymałościowych testów smartfonów na żadnym z popularnych kanałów zajmujących się tą tematyką. Pamiętacie słynne próby polegające na strzelaniu do urządzeń z różnorakich karabinów? Richard Ryan z FullMag powraca właśnie w wielkim stylu testując nowego LG G Flexa 2.

Nie przegap
Bsafer.pl – chroń i kontroluj swoje dane osobowe, zanim będzie za późno
bsafer.pl
Ochrona danych osobowych to poniekąd problem, który jeszcze nie pojawił się w świadomości zbyt wielu osób. Głośno zrobiło się o nim dopiero w momencie, gdy Unia Europejska wprowadziła RODO (Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych). Jednak głośno było tylko dlatego, że trzeba było się dostosować i miało to wydźwięk nie tak pozytywny, jak oczekiwaliby tego sami […]

 
Na kanale pojawiły się 3 filmiki, w których Flex poddawany jest ekstremalnym próbom. Poniżej możecie zobaczyć jak smartfon radzi sobie z upadkami i krótkotrwałymi zanurzeniami. Ryan sprawdził też wytrzymałość urządzenia na olbrzymi nacisk wielkiego pickupa.

 

 

Na koniec wisienka na torcie czyli strzał z karabinu o kalibrze 5 mm. Wszystkie akcje możemy oglądać w zwolnionym tempie, co wygląda niesamowicie. Oczywiście wyniki testów nie zaskakują. Wiadomo, że smartfon nie mógł wytrzymać uderzenia pocisku, a nacisk samochodu musiał być dla niego zbyt dużym wyzwaniem. Jednakże oglądanie takich testów przynosi sporo frajdy, tymbardziej że czasem kończą się one inaczej niż myśleliśmy.

 

Źródło: Youtube

Dawid Przewoźnik