starwars-rebels_01-7700ec68924b

 
Star Wars Rebels to serial animowany od Disney’a, który został bardzo ciepło przyjęty przez fanów sagi Lucasa. Zachowuje on klimat oryginału i wypełnia lukę pomiędzy znienawidzoną „Zemstą Sithów”, a uwielbianą „Nową Nadzieją”.

Nie przegap
Wywiad z CEO realme w Europie – Madhav Sheth zapowiada zmiany
Madhav Sheth
Nowy wiceprezes oraz CEO realme w Europie i Indiach, czyli Madhav Sheth, znalazł chwilę czasu dla nas i zgodził się odpowiedzieć na kilka pytań. Ostatnie dni dla marki były wyjątkowo zajęte, bo firma po raz pierwszy pojawiła się na międzynarodowych targach IFA w Berlinie. W związku z tym postanowiliśmy porozmawiać o planach na przyszłość, rozwoju […]

 
W najnowszej grze na Androida możemy wcielić się w Ezrę, czyli głównego bohatera walczącego z siłami Imperium. Recon Missions to platformówka, która w przyjemny i niezobowiązujący sposób pozwala zająć wolny czas. Wszystkich poziomów jest 34, ale tylko 4 pierwsze są dostępne za darmo, zakup kolejnych to wydatek ponad 20 złotych. Grafika nie odbiega od dzisiejszych standardów i jeżeli akceptujemy serial, powinniśmy być zadowoleni także z gry. Pastelowe kolory i proste modele postaci to cecha charakterystyczna SW Rebels, dlatego samą oprawę można ocenić bardzo pozytywnie.

 

unnamed

 
Fani „Gwiezdnych Wojen” powinni być zadowoleni z tego, co przygotował dla nich Disney. Recon Missions idealnie oddaje klimat serialu, który został przygotowany głównie dla dzieci. Jeśli nie jesteśmy pewni czy gra przypadnie nam do gustu, możemy pobrać ją na próbę i zagrać w kilka pierwszych poziomów. Jako zagorzały fan, uważam że to pozycja obowiązkowa dla wszystkich miłośników sagi. Link do pobrania tytułu znajdziecie tutaj.

 

Źródło: Google Play
Dawid Przewoźnik