Motorola Cliq (Dext) – nowe informacje

Jakub Bereziewicz Newsy 20-09-2009

Już od października dostępne będzie w Wielkiej Brytanii najnowsze urządzenie z Androidem – Motorola Dext. Telefon pojawi się w sieci Orange w cenie £0. Aby otrzymać telefon za darmo należy jednak podpisać umowę na 2 lata i płacić abonament £34,26. Oferta mimo wszystko wygląda bardzo interesująco ponieważ abonent comiesięcznie otrzymuje 900 minut, nieograniczone SMSy oraz Internet. Przedsprzedaż rozpocznie się już 22 września.

Motorola Cliq pojawi się wkrótce także w Stanach Zjednoczonych. Nie znamy jeszcze jego ceny w T-Mobile USA, ale wiemy że pojawi się 11 listopada.

Tymczasem Motorola udostępniła wideo prezentujący najnowszy interfejs MOTOBLUR.

{youtube}tzVhTzZrKrY{/youtube}

MOTOBLUR jest nakłądką graficzną na system Android poprawiającą jego obsługę. Motorola nie jest pierwszym producentem, który do swojego produktu dołącza nowy interfejs – wcześniej widzieliśmy genialny HTC Sense oraz chiński OMS. W porównaniu jednak do wcześniejszych, w MOTOBLUR zobaczymy wiele zmieni w stosunku do oryginalnego ROMu, jednak w odróżnieniu do Sense czy OMS jest w nim także wiele oryginalnych fragmentów interfejsu.

Poniżej Motorola Cliq (Dext) na żywo.
{youtube}RhCkR2Jxm8o{/youtube}
{youtube}8ZnZbgDdVPc{/youtube}
{youtube}nB4k9EqiWe4{/youtube}

Skomentuj na Największym Polskim Android Forum


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x