Motorola Cliq (Dext) – nowe informacje

1 minuta czytania
Komentarze
Już od października dostępne będzie w Wielkiej Brytanii najnowsze urządzenie z Androidem – Motorola Dext. Telefon pojawi się w sieci Orange w cenie £0. Aby otrzymać telefon za darmo należy jednak podpisać umowę na 2 lata i płacić abonament £34,26. Oferta mimo wszystko wygląda bardzo interesująco ponieważ abonent comiesięcznie otrzymuje 900 minut, nieograniczone SMSy oraz Internet. Przedsprzedaż rozpocznie się już 22 września.

Motorola Cliq pojawi się wkrótce także w Stanach Zjednoczonych. Nie znamy jeszcze jego ceny w T-Mobile USA, ale wiemy że pojawi się 11 listopada.

Tymczasem Motorola udostępniła wideo prezentujący najnowszy interfejs MOTOBLUR.
https://www.youtube.com/watch?v=tzVhTzZrKrY
MOTOBLUR jest nakłądką graficzną na system Android poprawiającą jego obsługę. Motorola nie jest pierwszym producentem, który do swojego produktu dołącza nowy interfejs – wcześniej widzieliśmy genialny HTC Sense oraz chiński OMS. W porównaniu jednak do wcześniejszych, w MOTOBLUR zobaczymy wiele zmieni w stosunku do oryginalnego ROMu, jednak w odróżnieniu do Sense czy OMS jest w nim także wiele oryginalnych fragmentów interfejsu.

Poniżej Motorola Cliq (Dext) na żywo.

Skomentuj na Największym Polskim Android Forum

Motyw