mortala-h1

 
Pisaliśmy niedawno o niedalekiej premierze dobrze zapowiadającej się bijatyki na Androida. Mowa o przedstawicielu kultowej serii Mortal Kombat, który w ciągu najbliższych miesięcy pojawi się w Sklepie Play.

Nie przegap
Wywiad z CEO realme w Europie – Madhav Sheth zapowiada zmiany
Madhav Sheth
Nowy wiceprezes oraz CEO realme w Europie i Indiach, czyli Madhav Sheth, znalazł chwilę czasu dla nas i zgodził się odpowiedzieć na kilka pytań. Ostatnie dni dla marki były wyjątkowo zajęte, bo firma po raz pierwszy pojawiła się na międzynarodowych targach IFA w Berlinie. W związku z tym postanowiliśmy porozmawiać o planach na przyszłość, rozwoju […]

 
Do sieci trafił gameplay z gry, który przedstawia mechanizmy rozgrywki i trzeba przyznać, że zapowiada się ona wyjątkowo ciekawie. Oprawa graficzna będzie przyzwoita, ale nie to jest tutaj najważniejszym elementem. W oczy rzucają się dynamiczne animacje i bardzo widowiskowa praca kamery.

 
Modele postaci zostały dopracowane i prezentują się znakomicie. Gameplay robi dobre wrażenie i widać ogrom pracy włożonej w niego przez twórców. Wisienką na torcie są finishery, które wyglądają naprawdę brutalnie czyli są takie, jakie powinny być w Mortalu. Filmik możecie obejrzeć poniżej.

 

Źródło: DroidGamers
Dawid Przewoźnik