StellaPOP-Keyart-Final-No-Text

 

Nie przegap
Wywiad z CEO realme w Europie – Madhav Sheth zapowiada zmiany
Madhav Sheth
Nowy wiceprezes oraz CEO realme w Europie i Indiach, czyli Madhav Sheth, znalazł chwilę czasu dla nas i zgodził się odpowiedzieć na kilka pytań. Ostatnie dni dla marki były wyjątkowo zajęte, bo firma po raz pierwszy pojawiła się na międzynarodowych targach IFA w Berlinie. W związku z tym postanowiliśmy porozmawiać o planach na przyszłość, rozwoju […]

W Sklepie Play właśnie pojawiła się nowa odsłona serii Angry Birds. Stella POP to gra wprowadzające nieco świeżości do mocno oklepanych już wściekłych ptaków. Po niezbyt udanym tytule „Transformers”, Rovio postanowiło uraczyć nas czymś zupełnie innym. Fabularnie jak zwykle przyjdzie nam zmierzyć się z zielonymi świniami, ale mechanika rozgrywki jest już zupełnie inna.

 
Tym razem strzelamy kolorowymi bańkami w inne o tym samym kolorze, aby je rozbić. Oczywiście przewidziano różnorakie tryby zabawy i wyzwania polegające np. na wykonaniu określonej liczby ruchów. Twórcy przygotowali dla nas ładnie wyglądającą oprawę graficzną i wciągającą mechanikę. Tylko czy ktoś ma jeszcze siłę na kolejną grę o Angry Birds? Rovio powinno zająć się czymś innym i dać już spokój kultowym ptakom. Gdybyście chcieli przekonać się czy tytuł przypadnie wam do gustu, możecie go pobrać tutaj.

 

Źródło: Google Play
Dawid Przewoźnik