Angry Birds Stella POP! pojawia się w Sklepie Play

Newsy

StellaPOP-Keyart-Final-No-Text

 

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

W Sklepie Play właśnie pojawiła się nowa odsłona serii Angry Birds. Stella POP to gra wprowadzające nieco świeżości do mocno oklepanych już wściekłych ptaków. Po niezbyt udanym tytule „Transformers”, Rovio postanowiło uraczyć nas czymś zupełnie innym. Fabularnie jak zwykle przyjdzie nam zmierzyć się z zielonymi świniami, ale mechanika rozgrywki jest już zupełnie inna.

 
Tym razem strzelamy kolorowymi bańkami w inne o tym samym kolorze, aby je rozbić. Oczywiście przewidziano różnorakie tryby zabawy i wyzwania polegające np. na wykonaniu określonej liczby ruchów. Twórcy przygotowali dla nas ładnie wyglądającą oprawę graficzną i wciągającą mechanikę. Tylko czy ktoś ma jeszcze siłę na kolejną grę o Angry Birds? Rovio powinno zająć się czymś innym i dać już spokój kultowym ptakom. Gdybyście chcieli przekonać się czy tytuł przypadnie wam do gustu, możecie go pobrać tutaj.

 

Źródło: Google Play


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x