innos d6000 dwa akumulatory baterie

 

Tragi Mobile World Congress zbliżają się do zamknięcia i Barcelonę zaczną opuszczać najwięksi producenci przeróżnych technologii związanych z telekomunikacją. Jednak tak jak Samsung, Sony, HTC i im podobni pokazali wszystko, co mieli do pokazania tak teraz do gry wchodzą tak zwane „rodzynki”.

 

Z pewnością jednym z nich jest Innos D6000. Firma raczej nie jest znana u nas w szerszym kręgu, ale z pewnością warta zapamiętania. Niemalże wszyscy użytkownicy smartfonów żalą się na krótki czas pracy urządzeń na jednym ładowaniu. W takim razie wymieniony przed chwilą model w nieco odmienny sposób stara się przedłużyć działanie smartfonów bez konieczności szukania ładowarki. Otóż Innos zastosował aż dwa akumulatory, a szczegóły poznacie na następującym filmie:

 

 

Jak widać, mamy do czynienia z wbudowanym akumulatorem o pojemności 2500 mAh, niewyjmowalnym oraz tradycyjnym, w tym wypadku pomarańczowym, skupiającym w sobie 3500 mAh. W sumie mamy do dyspozycji 6000 mAh. A co z resztą specyfikacji? Oto ona:

 

  • 5,2-calowy wyświetlacz FullHD:
  • układ Snapdragon 615 z 2 GB RAM;
  • aparaty: 16 MPx (OmniVision) i 5 MPx;
  • Android 4.4.4 KitKat.

 

Pewnie zastanawiacie się nad grubością tego urządzenia? Nie jest tak źle: 12 mm to wynik z pewnością nie należący do najlepszych, ale biorąc pod uwagę pojemność akumulatorów to w pełni akceptowalny. Dodatkowo ich ładowanie odbywa się za pomocą symetrycznego portu USB typu „C”, a czas potrzebny aby wskazówka z 0% przeniosła się na 100% poziom to 120 minut. Przez te dwie godziny ładowane są oba akumulatory równocześnie.

 

Wygląda interesująco? W takim razie na koniec cena. Chcielibyście kupić Innosa D6000 za około 1100 złotych?

 

 

źródło: Phone Arena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.