Sprytny zegarek, który będzie rewolucją?

1 minuta czytania
Komentarze
pebble


Firma Pebble w 2012 roku rozpoczęła zbieranie funduszy na inteligentny zegarek mogący między innymi wyświetlać powiadomienia o wiadomościach, wydarzeniach w kalendarzu, czy zwyczajnie informować o godzinie i dacie. Przedsięwzięcie okazało się sukcesem, a za niedługo przyjdzie nam poznać najnowszy model, mający zrobić niemałe zamieszanie na rynku.


Niedawno, bo końcem lutego, zapowiedziano Pebble Time – produkt trzeciej generacji, który jako pierwszy z serii będzie wyposażony w kolorowy wyświetlacz e-paper, czy mikrofon. Podobnie jak poprzednicy, będzie wodoodporny.


To jednak – jak się okazuje – była tylko „przymiarka” i prawdziwą rewolucję ma wywołać wersja nazwana „Time Steel”, która jak sama nazwa wskazuje, wykonana zostanie ze stali nierdzewnej. Do wyboru będziemy mieć trzy wersje kolorystyczne: naturalną, czarną oraz złotą. By całość prezentowała się wręcz ekskluzywnie, paski pod ten model będą dostępne tylko w wersji z naturalnej skóry. Wnętrze urządzenia również zostało nieco podrasowane. Bateria pozwoli nam nie na 7, a na aż 10 dni ciągłej pracy. Zmniejszono również jego wagę.


Finalna cena będzie wynosić 299 dolarów, jednak wspierając projekt na Kickstarterze, możecie je nabyć w przedsprzedaży za cenę 250 dolarów. Wiele osób skarży się na konieczność częstego ładowania swoich smartwatch’y. Czy wizja prawie półtora tygodnia działania bez potrzeby ładowania jest dla Was wystarczająco kusząca, by udać się po Pebble Time Steel w lipcu do sklepu?


źródło: Android Authority

Motyw