Mortal Kombat X coraz bliżej, także na urządzeniach z Androidem!

1 minuta czytania
Komentarze
image-f08a90a4-78a5-4b79-bab7-253300ba6f25-710x400

 
Fani kultowych bijatyk mogą zacierać ręce, bo wielkimi krokami zbliża się długo oczekiwana premiera. Mortal Kombat X rozpala nadzieję wielu graczy na przeniesienie serii na całkiem inny poziom. Rezultaty pracy twórców poznamy już w kwietniu. Zaskoczeniem okazała się zapowiedź najnowszego Mortala na urządzenia mobilne.

 
Dziesiąta odsłona serii będzie także dostępna dla posiadaczy smartfonów i tabletów z Androidem na pokładzie. Jak widać na trailerze, gra zapowiada się bardzo obiecująco. Trójwymiarowa grafika i klasyczna mechanika pozwoli nam na świetną zabawę. Można się obawiać modelu free-to-play, który zawsze jest wielką niewiadomą, ale jesteśmy dobrej myśli. Tytuł ma łączyć klasyczne bijatyki z elementami karcianki jednak nie wiadomo dokładnie jak będzie to wyglądało.

 
Ile prawdziwego Mortala będzie w tej odsłonie przekonamy się już niedługo. Zobaczymy jak gra wypadnie na tle poprzedniczek i czy podbije serca fanów serii. Powrót Skorpiona czy Sub-Zero wydaje się być całkiem optymistyczną perspektywą dla miłośników gatunku, nie sądzicie?
 

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=uui_gd2gpl0[/youtube]

Źródło: Business Wire

Motyw