ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Aktualizacja Moto G już w nadchodzących tygodniach!

Autor: Arkadiusz Melerski Kategoria: Newsy
img_9826

Proces aktualizacyjny urządzeń do najnowszej wersji systemu Google trwa w najlepsze. Tym razem przed szereg ponownie wysuwa się Motorola. Jak pisaliśmy Moto E oraz Moto Maxx dostały już aktualizacje. Teraz przyszła pora na Moto G!

W grudniu ubiegłego roku nowy system otrzymała druga generacja Moto G. Kwestą czasu było pojawienie się aktualizacji na starszy model. W ostatnim tygodniu jeden z użytkowników otrzymał takie powiadomienie o aktualizacji:

Przygotowujemy aktualizacje do systemu Android 5.0 Lollipop

dla Twojego urządzenia. Aby otrzymać ją w ciągu najbliższych

tygodni, upewnij się, że posiadasz najnowszą wersję Motorola

Update Service wybierając „Więcej informacji”. Uwaga: nie

otrzymasz powiadomień o aktualizacji jeśli nie wykonasz

powyższych kroków.

Możemy się więc spodziewać, że aktualizacja ujrzy światło dzienne w ciągu kilku tygodni. Oczywiście nie będzie początkowo obejmowała urządzeń operatorskich. Prawdopodobnie będzie wprowadzana stopniowo do kolejnych krajów. Moto E otrzymała aktualizacje w Brazylii i Indiach. Być może w przypadku Moto G będzie podobnie.

big (1)

Wygląd najnowszej wersji systemu będzie taki sam jak Moto G 2nd czy Nexusa 6. Producent stawia na czystego Androida i nie dodaje do produktów swojej nakładki. Będziemy więc mogli się cieszyć niezmienionym interfejsem Material Design

Kto z Was czeka na aktualizację? Podekscytowani?

Źródło: gsmarena

Sprawdź najnowsze wpisy