Wszystkie smartfony Motoroli z Lollipopem – Moto E i Moto Maxx zaktualizowane

Newsy

20141208_Motorola_S_0017

 

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Już wszystkie Nexusy posiadają Androida 5.0 Lollipop. Nie powinien dziwić ten fakt, ale warto zwrócić uwagę, że dopiero od niedawna tak jest, gdyż Nexusy 7 w wersjach z gniazdem na kartę SIM dopiero co zostały zaktualizowane. Niemniej jednak to nie jedyna seria telefonów, która może pochwalić się pożegnaniem KitKata.

 

Teraz przyszła pora na Motorolę. Producent ten należący do Lenovo nie ma zbyt wielu urządzeń w swojej ofercie i to zapewne jedna z głównych zalet Amerykanów. To również spowodowało, że właśnie dzisiaj oficjalnie wszystkie modele mogą pracować pod kontrolą Androida 5.0 Lollipop. Oznacza to, że Moto E i Moto Maxx otrzymały aktualizację. Oczywiście zanim pojawi się ona na wszystkich urządzeniach na świecie to minie jeszcze dużo czasu, ale liczy się sam fakt wydania nowych wersji systemu. Tak oto posiadacze Moto E w Brazylii i Indiach oraz Moto Maxx w Meksyku oraz również w Brazylii mogą cieszyć się „Lizakiem” na pokładzie.

 

Cóż można więcej powiedzieć? Tak dalej Motorolo! A czy Wy wolicie dostać szybciej system w zamian za mniej dodatków w nim?

 

 

źródło: Android Beat


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x