ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Wszystkie smartfony Motoroli z Lollipopem – Moto E i Moto Maxx zaktualizowane

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy
20141208_Motorola_S_0017

Już wszystkie Nexusy posiadają Androida 5.0 Lollipop. Nie powinien dziwić ten fakt, ale warto zwrócić uwagę, że dopiero od niedawna tak jest, gdyż Nexusy 7 w wersjach z gniazdem na kartę SIM dopiero co zostały zaktualizowane. Niemniej jednak to nie jedyna seria telefonów, która może pochwalić się pożegnaniem KitKata.

Teraz przyszła pora na Motorolę. Producent ten należący do Lenovo nie ma zbyt wielu urządzeń w swojej ofercie i to zapewne jedna z głównych zalet Amerykanów. To również spowodowało, że właśnie dzisiaj oficjalnie wszystkie modele mogą pracować pod kontrolą Androida 5.0 Lollipop. Oznacza to, że Moto E i Moto Maxx otrzymały aktualizację. Oczywiście zanim pojawi się ona na wszystkich urządzeniach na świecie to minie jeszcze dużo czasu, ale liczy się sam fakt wydania nowych wersji systemu. Tak oto posiadacze Moto E w Brazylii i Indiach oraz Moto Maxx w Meksyku oraz również w Brazylii mogą cieszyć się „Lizakiem” na pokładzie.

Cóż można więcej powiedzieć? Tak dalej Motorolo! A czy Wy wolicie dostać szybciej system w zamian za mniej dodatków w nim?

źródło: Android Beat

Sprawdź najnowsze wpisy