Nowe informacje o premierze LG G4!

1 minuta czytania
Komentarze
g4

Zbliżamy się do pory roku, w której sporo dzieje się na rynku smarfonów. Coraz więcej przecieków, poszlak, domysłów na temat nadchodzących flagowców największych producentów. Nie inaczej jest z LG, które serią G zdobyło serca niejednego androidowca za sprawą niebanalnego designu, nietypowego rozmieszczenia przycisków regulacji głośności, czy cienkim ramkom dookoła ekranu.

Jak donosi „Korea Times„, najnowszy model ma ujrzeć światło dzienne w połowie kwietnia, co jest komfortową sytuacją ze względu na mniejszą trudność w przebiciu się przez konkurencję, która prezentować ma swoje rozwiązania nieco wcześniej. Podobny ruch LG wykonało rok temu, wyróżniając się na tle konkurencji ekranem Quad HD za sprawą późniejszej premiery.

Na temat samego urządzenia wiemy już między innymi, że będzie napędzany Snapdragonem 810, o którym chodzą słuchy, jakoby się przegrzewał – czemu LG oczywiście zaprzeczyło (pisaliśmy o tym tutaj: LG twierdzi, że nie ma już problemów ze Snapdragonem 810). Sądzicie, że opóźnienie może być spowodowane problemami z układem Qualcomma?

źródło: Android Authority

Motyw