Screeny aplikacji w Android Market!

Newsy

 

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]
Pamiętacie screeny nowej wersji Android Market o których informowaliśmy niedawno? Wszystkie informacje o których pisaliśmy wtedy potwierdziło dzisiaj oficjalnie Google! Jako jedyny portal pisaliśmy o możliwości dodawania screenów aplikacji przed programistów, nowym wyglądzie i kategoriach. Dokładnie taki będzie nowy Android Market! Potwierdziła się również informacja, że Market dotrze do nas wraz z aktualizacją do Android 1.6 – Donut.

{youtube}8ma9Xh67Eyo{/youtube}

Już teraz programiści mogą się logować do swoich kont pod adresem: market.android.com/publish i dodawać sceeny do swoich programów. Póki co przy wysyłaniu screenów widnieje notka:
„Screeny będą dostępne póki co tylko na market.android.com, nie zobaczysz ich na telefonie”
Jest to jak najbardziej zrozumiałe, ponieważ dopiero wraz z oficjalną aktualizacją i wydaniem Android 1.6 zrzuty automatycznie pojawią się w Markecie. Odnośnie screenów jest ograniczenie do dwóch na aplikację, muszą być rozdzielczości 320×480, a ich formatem może być PNG lub JPG. Jak wspominaliśmy wcześniej oprócz screenów do Marketu dodano także cztery podkategorie, są to następująco: sport, zdrowie, motowy i gry.
Oficjalna wiadomość od Google:

 

Some News from Android Market
Posted by Eric Chu, Android Mobile Platform on 03 September 2009 at 3:30 PM

I’m pleased to let you know about several updates to Android Market. First, we will soon introduce new features in Android Market for Android 1.6 that will improve the overall experience for users. As part of this change, developers will be able to provide screenshots, promotional icons and descriptions that will better show off applications and games.

We have also added four new sub-categories for applications: sports, health, themes, and comics. Developers can now choose these sub-categories for both new and existing applications via the publisher website. Finally, we have added seller support for developers in Italy. Italian developers can go to the publisher website to upload applications and target any of the countries where paid applications are currently available to users.

To take advantage of the upcoming Android Market refresh, we encourage you to visit the Android Market publisher website and upload additional marketing assets. Check out the video below for some of the highlights.

Jak Wam się podoba nowe oblicze Android Market?

Skomentuj na Największym Polskim Forum Android


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x