Wodoodporny tablet od Toshiby

1 minuta czytania
Komentarze

tablet_toshiba_7inch_2_cover
Dopiero co rozpoczęły się targi CES w Las Vegas, a już pojawiają się pierwsze nowości. Swój najnowszy tablet zaprezentowała zgodnie z oczekiwaniami Toshiba. Wcześniej producent zaprezentował model Excite, który być może nie powala parametrami, ale na pewno jest jednym z najcieńszych tego typu urządzeń na rynku (7,7mm). 
toshiba_tablet_7inch_1Zaprezentowane dzisiaj urządzenie w przeciwieństwie do poprzednika ma mniejszy- 7 calowy wyświetlacz. Na razie nieznane są szczegóły specyfikacji technicznej, ale wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że sercem tego tabletu jest dwurdzeniowa jednostka Qualcomm. Bardzo prawdopodobne, że zaprezentowany dziś tablet nie przekroczy ceny 200 dolarów, co może tylko uatrakcyjnić jego pozycję wśród konkurencji.
toshiba-tablet-1
Ciekawostką jest natomiast to, że najnowszy tablet Toshiby może pochwalić się wodoodpornymi właściwościami. Jego tylna, niebieska obudowa została wykonana z materiału, który skutecznie chroni urządzenie przed zalaniem czy zachlapaniem. Więcej na temat tego intrygującego urządzenia dowiemy się zapewne po udostępnieniu szczegółowej dokumentacji technicznej.

Wodoodporne właściwości są Waszym zdaniem czymś istotnym w przypadku tabletu? Taka cecha mogłaby zadecydować o zakupie tego sprzętu? Podczas trwających targów czeka nas jeszcze wiele interesujących nowości. Zachęcam, zatem do odwiedzania naszego portalu i śledzenia najnowszych informacji.

Źródło: androidcommunity.com 

Motyw