Koncept Samsunga Galaxy S6 na filmie – już naprawdę wiele wiemy

Newsy

samsung galaxy s6 koncept film

 

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Wczorajsze przecieki informacji do Sieci na temat nadchodzącego flagowego smartfonu Samsunga sprawiły, że Koreańczycy naprawdę niewiele mają już do ukrycia. Znamy najważniejsze elementy specyfikacji, najprawdopodobniej design i tym samym zostają do ujawnienia drobne szczegóły.

 

W takim razie zbierzmy większość dotychczas zebranych informacji. Tym razem, zamiast czytać, zobaczcie koncept przedstawiony na filmie:

 

 

Dzisiaj dodatkowo już wiemy jaki aparat będzie miał Galaxy S6 oraz nieco dokładniejszy wygląd, co nie zmienia faktu, że powyższy najprawdopodobniej również nawiązuje do oryginału.

 

W takim razie, co jeszcze chcielibyście wiedzieć o następcy Galaxy S5? Cena z pewnością niska nie będzie, a odmiana Edge ma być udoskonaleniem wizji znanej z odmiany Note’a 4. Czekamy na 1 marca, targi Mobile World Congress z pewnością będą ciekawe.

 

 

źródło: gottabemobile


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x