Allegro Smart! za darmo dla studentów to nowa promocja, która ma na celu zachęcić do korzystania z platformy sprzedażowej. Patrząc na to, jak dużym zainteresowaniem cieszy się Allegro Smart!, można być pewnym tego, że sporo osób z okazji skorzysta. Szczególnie, że oprócz samego Smart, studenci mogą liczyć także na sporo innego rodzaju zniżek.

Allegro Smart! za darmo dla studentów

Allegro Smart! za darmo dla studentów
Allegro Smart! za darmo dla studentów

Ostatnie miesiące udowodniły, że wysyłanie i odbieranie paczek to coś, co można znacznie ułatwić. InPost wprowadził do swojej aplikacji możliwość otwierania skrytek bez konieczności dotykania paczkomatów, a Allegro mocno promowało usługę Smart!. Teraz dalej to robi, ale skupia się na konkretnej grupie użytkowników. Allegro Smart! za darmo dla studentów to nowa opcja, która daje im pół roku darmowych dostaw i zwrotów, które obowiązują w usłudze. Do tego jeszcze dostęp do specjalnych okazji, a każdy, kto korzystał z Allegro Smart! wie, że wybór jest spory. Jednak jak zwykle przy okazji promocji bywa, tutaj też jest pewien haczyk. Z oferty nie skorzystają już ci klienci, którzy mają już Allegro Smart!.

Co trzeba zrobić, by korzystać z Allegro Smart! za darmo przez pół roku? Przede wszystkim trzeba być studentem oraz posiadać ważną legitymację. Jej zdjęcie dołączało się będzie do specjalnego formularza, który stworzyło Allegro (link w źródle), a następnie trzeba trochę poczekać ma maila z potwierdzeniem od platformy. Przez pół roku nie ponosi się żadnych opłat, a jeżeli ktoś będzie chciał przedłużyć korzystanie z usługi, będzie mógł ją wykupić w korzystnej cenie. Za kolejne pół roku zapłaci się 39 złotych, ale trzeba to zrobić „z góry”.

Zobacz też: Doom odpalony na kalkulatorze zasilanym przez… ziemniaki.

Studenci mogą także liczyć na dodatkowe zniżki np. w Multikinie, T-Mobile, Heyah, Flixbus czy Blinkee.city. Jeżeli więc ktoś posiada status studenta i nie ma aktywnego Smart!, to warto skorzystać.

Źródło: Allegro

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Bartosz Szczygielski

Nowymi technologiami zajmuje się od kilku lat. Kiedy o nich nie pisze, to pewnie pisze kolejną książkę. Jeżeli nie pisze kolejnej książki, to pewnie ogląda seriale, a jeżeli nie ogląda seriali, to najprawdopodobniej śpi.