Nvidia szykuje całkiem nową jakość, gracze będą zachwyceni

Newsy

SHIELD_Tablet_Cover_Front_Wide_Angle_Left

 
Nvidia zapowiedziała już nową generację procesorów Tegra o nazwie X1. Docelowo zaoferują nam niespotykaną do tej pory moc obliczeniową porównywaną do obecnych konsol. Pierwsze urządzenie kryjące w sobie tą jednostkę zostanie zaprezentowane już niebawem i będzie dostępne w stosunkowo przystępnej cenie.

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

 
Producent przedstawi nam nowy tablet najpóźniej 17 marca, ale bardzo prawdopodobne, że już na targach MWC dowiemy się czegoś więcej. Tegra X1 to 64-bitowy układ z czterema rdzeniami Cortex-A57 i czterema Cortex-A53. Będzie to prawdziwa bestia mogąca obsłużyć najbardziej wymagające produkcje.

 
Kolejna generacja urządzeń od Nvidii pokaże nam, jak naprawdę powinna wyglądać bezkompromisowa gra na urządzeniach mobilnych. Wszyscy z niecierpliwością czekamy na nowe procesory oraz pokaz ich możliwości i mamy nadzieje, że się nie zawiedziemy.

 

Nvidia-new-Shield-tablet-Tegra-X1-01

Źródło: Fudzilla


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x