Samsung bardzo dba o użytkowników swoich smartfonów, co potwierdzają regularnie wydawane aktualizacje. Jak powszechnie wiadomo, One UI 3.0, czyli nowa wersja nakładki Koreańczyków, zbliża się wielkimi krokami. Dziś dowiedzieliśmy się, że już wkrótce niektórzy posiadacze smartfonów z rodziny Galaxy S20 będą mogli wziąć udział w jej publicznych testach beta. To bardzo dobra wiadomość.

Publiczna beta One UI 3.0 dla serii Galaxy S20 – co, jak i kiedy?

Galaxy S20 publiczna beta One UI 3.0

One UI 3.0 to nakładka bazująca na Androidzie 11, która wprowadza wiele ciekawych nowości względem One UI 2.0. Koreański oddział Samsunga poinformował, że wybrani użytkownicy smartfonów z rodziny Galaxy S20 już wkrótce będą mogli zainstalować publiczną betę nowej wersji One UI. Przez „wybranych” mamy tutaj na myśli mieszkańców Korei Południowej, choć obywatele Europy i innych zakątków świata powinni otrzymać możliwość przetestowania One UI 3.0 niedługo później.

Zobacz także: Harmonogram aktualizacji smartfonów Nokii do Androida 11 znikł tak szybko, jak się pojawił

Konkretnej daty niestety nie podano, choć można śmiało założyć, że nowa wersja oprogramowania stanie się dostępna jeszcze w październiku. Jeśli chodzi o smartfony z linii Galaxy Note20, to ich posiadacze zapewne będą mogli zainstalować One UI 3.0 tuż po właścicielach Galaxy S20, lecz ponownie – dokładnej daty nie znamy. Nowa nakłada to m.in. poprawiona nawigacja gestami, dymki konwersacji i usprawnienia prywatności. Czekacie na aktualizację? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

Źródło: GSMArena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.