Pierwsza wielka zapowiedź od Xiaomi, Redmi Note 2 za 145 dolarów!

Newsy

Redmi_Note_title

 
Redmi Note to bardzo popularny i przede wszystkim tani smartfon ze średniej półki. Xiaomi zapowiedziało jego następcę, który ujrzy światło dzienne już na początku przyszłego roku. Redmi Note 2 ma łączyć doskonałą cenę, która będzie wynosiła około 150 dolarów, ze świetną specyfikacją.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

 

Smartfon dostanie 5,5 calowy ekran FHD, 64-bitowego Snapdragona 615 i 2 GB pamięci operacyjnej. Na starcie będzie wyposażony w Androida 4.4 z nakładką MIUI 6. Napędza go akumulator o pojemności 3100 mAh, który powinien zapewnić wystarczający czas pracy. Jeśli specyfikacja rzeczywiście okaże się taka dobra to w połączeniu z ceną mamy kolejny murowany hit sprzedażowy od Xiaomi. Bardzo się cieszymy!

 
e12a5712ede859b5

Źródło: Phonearena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x