Paczkomaty stały się jedną z najpopularniejszych metod wysyłania przesyłek. I trudno się temu dziwić. Dają nam one całkowitą niezależność od kurierów, dzięki czemu możemy odebrać nasze paczki, kiedy tylko zechcemy. Chociaż im wcześniej to zrobimy, tym lepiej ze względu na trwającą promocje InPostu. Oczywiście trudno tu mieć pretensje do samych kurierów. Kiedy mamy kilkadziesiąt paczek do dostarczenia w różnych miejscach miasta, a każdy chciałby odebrać swoją koło 18:00, to spełnienie tego wymogu klientów jest niemożliwe. Często więc musimy się liczyć z wyłączeniem całego dnia tylko po to, aby na nich czekać. I właśnie dlatego tak bardzo lubię paczkomaty. 

InPost Szybkie Nadania

InPost Szybkie Nadania

Natomiast teraz możemy wysyłać rzeczy za pośrednictwem paczkomatów o wiele taniej. Wszystko dzięki kolejnej edycji promocji Szybkie Nadania zorganizowanej przez InPost. Jak możemy przeczytać w oficjalnym komunikacie firmy:

Widzimy, że lubicie Szybkie Nadania! Jesteśmy przekonani, że polubicie je nawet bardziej – od teraz możecie wysyłać swoje paczki jeszcze taniej, bo za 9,99 zł do Paczkomatu! Specjalna promocja dotyczy małych przesyłek o gabarycie A (8 × 38 × 64 cm) i wadze do 5 kg. Z promocji może skorzystać każdy, kto w miejscu na kod rabatowy wpisze hasło lekkapaczka i wybierze najmniejszy rozmiar przesyłki. Wszystkie nowe usługi wdrażamy z myślą o Was – chcemy, by wasze codzienne zakupy i sprzedaże w Internecie były możliwie jak najwygodniejsze. Śledzimy Wasze potrzeby na bieżąco, a to pozwala nam rozwijać i udoskonalać nasze usługi.

Zobacz też: Google będzie donosiło władzom na ekstremistów – i nie tylko

No dobrze, ale jak skorzystać z promocji? To bardzo proste. Przede wszystkim musimy się upewnić, czy nasza paczka spełnia wymagania względem wymiarów i wagi. Następnie należy wejść na stronę Szybkie Nadania i wybrać rozmiar Mała Paczka podczas uzupełniania formularza. Następnie należy zaznaczyć opcję Mam kod rabatowy i wpisać następujące hasło: lekkapaczka. Promocja potrwa do 31 października.

Źródło: InPost

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Paweł Maretycz

Sceptyczny fan nowych technologii. Uwielbia małe urządzenia, nawet jego komputer to mini ITX.