LG G Flex 2 nadchodzi – swoją premierą może zaskoczyć szybciej niż nam się zdaje

Newsy

LG G Flex 003

 

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

W analogicznym okresie w zeszłym roku byliśmy świadkami pewnej odmiany technologicznej w smartfonach. LG oraz Samsung postanowili wprowadzić na rynek po jednym smartfonie z elastycznymi wyświetlaczami pozwalającymi stworzyć obudowę odmienną od tradycyjnych prostopadłościanów.

 

Spośród LG G Flex i Samsunga Galaxy Round to ten pierwszy zdobył o wiele większą popularność i zebrał zdecydowanie lepsze recenzje ze względu na sposób wygięcia urządzenia na kształt banana. Lider rynku mobilnego w tym roku poszedł nieco inną drogą i tak oto poznaliśmy Galaxy Note Edge, ale co z LG? Otóż już mogliście u nas przeczytać plotki dotyczące G Flexa 2 i teraz zdają się potwierdzać. Kolejne ujawnione raporty przedstawiają nowe wygięte urządzenie Koreańczyków jako mniejszego następce z lepszymi podzespołami. Zamiast 6-calowego wyświetlacza P-OLED HD (720p), pojawi się mniejszy, ale prezentujący zdecydowanie wyższą rozdzielczość (FullHD lub QHD). Do tego oczywiście trzeba dodać szybsze podzespoły, ale niestety jeszcze nie mamy bardziej szczegółowych informacji. Podobnie nie wiemy jak LG ulepszy elastyczne możliwości czy też samoregenerującą się obudowę.

 

Jednak wiemy coś ciekawszego, a więc domniemany termin premiery G Flexa 2. LG chce przedstawić swój drugi elastyczny model już na targach CES 2015, które odbędą się w Las Vegas w pierwszym tygodniu stycznia. Już kilku amerykańskich operatorów zapewniło sobie dostępność tego smartfonu, ale czy chcecie, aby pojawił on się w Polsce czy raczej traktujecie go jako ciekawostkę?

 

 

źródło: Phone Arena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x