LG G Flex 2 nadchodzi – swoją premierą może zaskoczyć szybciej niż nam się zdaje

Łukasz Pająk Newsy 2014-11-30

LG G Flex 003

W analogicznym okresie w zeszłym roku byliśmy świadkami pewnej odmiany technologicznej w smartfonach. LG oraz Samsung postanowili wprowadzić na rynek po jednym smartfonie z elastycznymi wyświetlaczami pozwalającymi stworzyć obudowę odmienną od tradycyjnych prostopadłościanów.

Spośród LG G Flex i Samsunga Galaxy Round to ten pierwszy zdobył o wiele większą popularność i zebrał zdecydowanie lepsze recenzje ze względu na sposób wygięcia urządzenia na kształt banana. Lider rynku mobilnego w tym roku poszedł nieco inną drogą i tak oto poznaliśmy Galaxy Note Edge, ale co z LG? Otóż już mogliście u nas przeczytać plotki dotyczące G Flexa 2 i teraz zdają się potwierdzać. Kolejne ujawnione raporty przedstawiają nowe wygięte urządzenie Koreańczyków jako mniejszego następce z lepszymi podzespołami. Zamiast 6-calowego wyświetlacza P-OLED HD (720p), pojawi się mniejszy, ale prezentujący zdecydowanie wyższą rozdzielczość (FullHD lub QHD). Do tego oczywiście trzeba dodać szybsze podzespoły, ale niestety jeszcze nie mamy bardziej szczegółowych informacji. Podobnie nie wiemy jak LG ulepszy elastyczne możliwości czy też samoregenerującą się obudowę.

Jednak wiemy coś ciekawszego, a więc domniemany termin premiery G Flexa 2. LG chce przedstawić swój drugi elastyczny model już na targach CES 2015, które odbędą się w Las Vegas w pierwszym tygodniu stycznia. Już kilku amerykańskich operatorów zapewniło sobie dostępność tego smartfonu, ale czy chcecie, aby pojawił on się w Polsce czy raczej traktujecie go jako ciekawostkę?

źródło: Phone Arena • bartez719

  Ja miałem G Flex’a 1 gen. i sobie chwaliłem.

  • Łukasz Pająk

   A czemu zmieniłeś? 🙂

   • bartez719

    Lubię mieć nowy telefon co 6 m-cy. ; ]].

    • Łukasz Pająk

     To i tak dłużej niż ja :D. Ale G Flex chyba bym się nie pozbywał.

     • bartez719

      Teraz żałuje, że go oddałem i czekam cierpliwie na Flex’a 2. ; D.

 • Zeely

  Jest ktoś kto używa pierwszego edycji tego urządzenia? ;>

  • stark2991

   Sporo osób. Wbrew pozorom to całkiem udany telefon. Długo na baterii trzyma 😉