Reorganizacja Twittera

Tweety głosowe na Twitterze – portal wprowadza nową funkcję

1 minuta czytania
Komentarze

Twitter to jeden z najpopularniejszych portali społecznościowych na świecie, który ma miliony użytkowników. Podobnie jak konkurencja, serwis cały czas się rozwija i wprowadza nowe funkcje. Ogłoszona dziś nowość wygląda naprawdę ciekawie i najprawdopodobniej dobrze się przyjmie, na co wskazują pozytywne reakcje wielu użytkowników.

Tweety głosowe na Twitterze – portal wprowadza ciekawą nowość

https://twitter.com/Twitter/status/1273306563994845185

Na oficjalnym profilu Twittera na Twitterze pojawił się ciekawy tweet informujący o nowej funkcji na portalu. Jest nią możliwość dołączania wiadomości głosowych do tweetów, co działa bardzo prosto. Pisząc posta w aplikacji, wystarczy jedynie przytrzymać odpowiedni przycisk, a wypowiedziane przez nas słowa zostaną nagrane i automatycznie dołączone do tweeta. Niestety jest mały haczyk – nowość jak na razie jest dostępna wyłącznie na smartfonach z systemem iOS, czyli iPhone’ach.

Zobacz także: [Promocje dnia] Smartfon Realme 6 + opaska sportowa Maxcom FW20, słuchawki bezprzewodowe Huawei FreeBuds 3i + opaska sportowa Huawei Band 4, smartwatch Garmin Fenix 5 Plus i więcej w super cenach!

Aby móc dołączyć nagranie głosowe do swojego tweeta, jego długość nie może przekraczać 140 sekund (dwóch minut i dwudziestu sekund). Gdy użytkownicy będą je odtwarzać, w dolnej części aplikacji pojawi się nowy odtwarzacz audio. Cały proces można obejrzeć na GIF-ie załączonym nieco wyżej. Na chwilę obecną nie wiadomo, kiedy nowość zawita do aplikacji w wersji na Androida, lecz zapewne już niedługo. Co o niej sądzicie? Koniecznie dajcie znać w komentarzach!

Źródło: Twitter

Motyw