prime

 

Premiera nowego smartfonu firmowanego przez Google jest już coraz bliżej i w Sieci zaczyna pojawaić się coraz więcej przecieków. Jakiś czas temu jeden z użytkowników „omyłkowo” otrzymał Nexusa S z wgranym Androidem IceCream Sandwich, a dziś opublikowano zdjęcia nieznanego dotąd urządzenia, które może być nowością oczekiwaną przez wszystkich fanów zielonego systemu.

Na fotografi widoczny jest lewy dolny róg telefonu wraz z informacjami na temat rozdzielczości wyświetlacza. Nie można też przeoczyć paska wyposażonego w szereg przycisków ekranowych w postaci podobnej do tej, którą spotykamy w tabletach z Honeycomb. Sugerowana rozdzielczość ekranu wynosi 1184×720 – od pełnego HD (1280×720) różni się dokładnie o 96 pikseli w pionie – podejrzewamy, że jest to właśnie wysokość wspomnianego wyżej paska z klawiszami. Poza tym z załączonego zdjęcia nie można zbyt wiele wywnioskować na temat nadchodzącego smartfonu – mamy nadzieję, że kolejne zdjęcia ukażą się w Seici w ciągu najbliższych dni.

Co ciekawe źródło wycieku sugeruje, że użyty ekran posiada przekątną wynoszącą 4,3″ – zupełnie nie pokrywa się to z jakimikolwiek wcześniejszymi wyciekami. Mówi się też, że front urządzenia jest w zupełności wolny od przycisków, co z kolei koliduje z plotką na temat fizycznego przycisku z domkiem. W każdym razie nie możemy doczekać się kolejnych przecieków i liczymy na to, że Nexus Prime spełni wszystkie pokładane w nim nadzieje.

 

źródło: gsmarena.com

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Mariusz Urban

Informatyk z wykształcenia, dziennikarz z wyboru. Od zawsze wierny Androidowi.