Sklep Blik jest od dzisiaj otwarty. W jego asortymencie znajdziemy odzież oraz gadżety ze wzorami, które nawiązują do popularnego systemu płatności. Wśród metod płatności za zakupy w nowootwartym sklepie nie mogło zabraknąć Blika.

Sklep Blik – co w nim znajdziemy?

Koszulki męskie oraz damskie, bluzy rozpinane, bluzy z kapturem, kubki oraz eko-torby – to asortyment sklepu Blik. Wzory mniej lub bardziej bezpośrednio nawiązują do systemu płatności, jakim jest Blik, a także do tematyki finansów. Niektóre produkty mają wzór przedstawiający wybrany znak zodiaku z zabawnym podpisem, np. Bliźnięta – potrzebują dwóch wypłat lub Panna – jest wolna, ale płaci szybko.

Mamy dla Was prezent na Dzień Dziecka. Dziś oficjalne otwarcie naszego sklepu na Cupsell.pl – BLIK prezentuje! BLIKNIJ i…

Opublikowany przez BLIK Niedziela, 31 maja 2020

Ile kosztują produkty w sklepie Blik? Za damską lub męską koszulkę trzeba zapłacić 44 zł. Bluzy kosztują ok. 90-100 zł, w zależności od wybranego modelu. Zakup kubka wiąże się z kosztem od 39 do 44 zł, natomiast ekologiczną torbę można kupić za 49 zł. O otwarciu sklepu poinformowano dziś na facebookowym profilu systemu Blik. Wzbudziło to różne reakcje wśród internautów. Jedni w komentarzach chwalą pomysł i doceniają to, jak prezentują się motywy, które umieszczono na produktach. Inni w całej sytuacji dostrzegają absurd polegający na tym, że właściciele Blika chcą, by użytkownicy tego systemu płatności robili mu reklamę, jednocześnie sami za nią płacąc. One powinny być rozdawane wśród osób płacących blikiem za darmo – zasugerował nawet jeden z komentujących, odnosząc się do koszulek dostępnych w nowym sklepie.

Czytaj także: Rekordowe wyniki BLIK – Polacy pokochali to rozwiązanie

Sklep Blik znajduje się na platformie Cupsell. Osoby zainteresowane odzieżą i gadżetami związanymi z systemem Blik mogą zapoznać się z całą ofertą na stronie blik.cupsell.pl.

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Mateusz Nowak

Student dziennikarstwa i komunikacji społecznej, interesują go nowe technologie, a także kwestie społeczne i polityczne. W wolnym czasie czyta, słucha muzyki (głównie hip-hop) lub ćwiczy na siłowni.