ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Samsung Galaxy S5 Active trafi do Europy! Co z Polską?

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy
samsung galaxy s5 active at&t

Samsung przedstawił już wiele odmian swojego flagowego modelu Galaxy S5. Jedną z nich jest Active, który charakteryzuje się zwiększoną odpornością, która została potwierdzona przez dodatkowe certyfikaty. Niestety, Koreańczycy postanowili z początku udostępnić ten model na wyłączność Amerykanom.

Na domiar złego, także obywatele USA, aby móc zakupić Galaxy S5 Active musieli zdecydować się na operatora AT&T. Na szczęście, po półrocznej wyłączności na sprzedaż najwytrzymalszego flagowego smartfonu Samsunga, pojawiły się jednoznaczne przesłania, że Koreańczycy postanowili rozszerzyć listę rynków, na których kupimy S5 Active. Od kilku dni w Sieci pojawiały się plotki niepoparte pewnymi źródłami, które mówiły, że omawiany telefon trafi do Europy. Teraz jest to już jasne za sprawą odkrytych oprogramowań na serwerach Samsunga. Jesteśmy pewni, że Koreańczycy dopełnili umowy z AT&T i wyłączność na S5 Active dobiega końca, co też może się właśnie wiązać z minionymi 6 miesiącami. W takim razie pojawia się pytanie, co z Polską? Odpowiedź na to pytanie także została ujawniona, razem z wyciekiem wspomnianych wcześniej wersji oprogramowania z przeznaczeniem na poszczególne państwa. Bez zbędnego przedłużania, Galaxy S5 Active trafi również do Polski jak i naszych sąsiadów.

Niestety, wciąż brak informacji o terminie wprowadzenia wzmocnionego flagowca Samsunga do Europy. Jednak w Sieci krąży już przewidywana cena tego smartfonu, która ma wynosić około 2650 złotych. Do tego zapewne należy doliczyć nasze podatki i kwota niebezpiecznie może się zbliżyć do 3000 złotych. Jesteście zainteresowani?

źródło: GSMArena.com

Sprawdź najnowsze wpisy