PlayStation Plus to opcjonalny abonament, który mogą wykupić posiadacze konsoli PlayStation 4 i nie tylko. Aktywna subskrypcja pozwala m.in. na granie z innymi osobami po Sieci, a także zapewnia przynajmniej dwie darmowe gry każdego miesiąca. Regularna cena 12-miesięcznego abonamentu PlayStation Plus wynosi 240 zł, jednak dziś można go kupić znacznie taniej. Z tej okazji zdecydowanie warto skorzystać.

Promocja na PlayStation Plus z okazji Days of Play 2020 – można oszczędzić naprawdę sporo!

PlayStation Plus

Days of Play 2020, czyli tegoroczna edycja święta graczy organizowanego przez Sony, wystartowała. Z tej okazji przeceniono konsole, wiele gier, a także roczną subskrypcję PlayStation Plus, którą można teraz nabyć nawet za 165 zł, co przekłada się na 75 zł oszczędności względem ceny regularnej. Abonament w promocyjnej cenie jest dostępny m.in. w poniższych sklepach:

Zobacz także: [Promocje dnia] Słuchawki bezprzewodowe Apple AirPods Pro, słuchawki przewodowe Fresh N Rebel Caps, pendrive SanDisk Ultra (128 GB) i więcej w świetnych cenach!

Wszystkie wymienione sklepy są autoryzowanymi sprzedawcami produktów Sony, co oznacza, że kody pochodzą z legalnego źródła i nie trzeba się obawiać blokady konta czy innych konsekwencji związanych z zakupem. Promocje obowiązują do 7 czerwca. Ja już się skusiłem – a wy? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: Sony

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.