Samsung Galaxy Golden 2 – najwydajniejsza „klapka” z Androidem wszechczasów

1 minuta czytania
Komentarze
samsung galaxy golden

Pamiętacie Motorlę Razr V3? Z pewnością jest to jedna z najpopularniejszych tzw. „klapek” w historii mobilnego rynku i trudno o pobicie jej sukcesu. Dzisiaj tego typu urządzenia z pewnością nie mają szansy podbić wielu serc i stać się hitami sprzedaży, ale mimo wszystko, co jakiś czas, słyszymy o nowych smartfonach zamkniętych właśnie w takiej obudowie.

Raz są to urządzenia dedykowane starszym osobom, innym razem zwykłe telefony z małym wyświetlaczem i klapką, ale łączy je jednak Android. To samo dotyczy nowego ujawnionego nieoficjalnie smartfonu Samsunga o nazwie Galaxy Golden 2, który pokazuje, że Koreańczycy nie oszczędzali. Wystarczy spojrzeć na specyfikację:

  • 2 wyświetlacze SAMOLED o przekątnej 4,6-cala (1280×768);
  • układ Snapdragon 801;
  • 2 GB RAM;
  • aparaty: 16 MPx (filmy w rozdzielczości 4K) i 2 MPx;
  • DualSIM;
  • Android 4.4 KitKat.

Podoba się? Po rozłożeniu z pewnością otrzymujemy bardzo długą „słuchawkę”, która wygląda na zdecydowanie większą niż tradycyjne, ogromne phablety typu ostatnio zaprezentowanego 5,96-calowego Nexusa 6.

samsung galaxy golden 2

Mimo wszystko, nie musicie się martwić i zastanawiać za ile czy też kiedy kupicie Galaxy Goldena 2 w Polsce czy też w ogóle w Europie. Smartfon ten, podobnie jak poprzednik widoczny na początku newsa, najprawdopodobniej nie opuści rodzimego państwa Samsunga, a więc Korei Południowej. Tam takie urządzenia mają rynek zbytu, a czy u nas by ktoś zakupił ten model?

źródło: Phone Arena

Motyw